kto kryje się za

Jest nas kilkoro, każdy inny. Przeciwieństwa pod każdym względem, a jednak tak podobni. Black Muffin to miejsce, w którym miesza się nasza inność i nasze podobieństwa, a owocem są produkty, w które wkładamy nasze dusze, fantazję i ciężką pracę. Proponujemy rzeczy, których sami kiedyś poszukiwaliśmy i nie znaleźliśmy we wszechobecnych sklepach sieciowych. Rzeczy “inne”, “wyjątkowe”, “z duszą”.

Kilogramy przyjaźni, tony pomysłów, hektolitry pasji i miłości do tego, co oryginalne, eko, niejednoznaczne. Mieszamy to wszystko od kilku lat. Znamy przepis na to, aby praca stała się czystą przyjemnoscią. Dajemy Ci mozliwość nabycia niepowtarzalnych produktów rękodzieła artystycznego, inspirację do zmiany Waszego otoczenia (DIY) oraz pomoc w pracy i prowadzeniu biznesu. Tworzymy dla Ciebie, realizujemy też projekty indywidualne.

Zajmujemy się różnymi sprawami związanymi ze sklepem. Tworzymy, podrzucamy pomysły, oceniamy pomysły oraz wykonanie, wytwarzamy produkty, obsługujemy zamówienia i wykonujemy prace administracyjne. Jest co robić 😉 Nie wykluczamy też powiększenia zespołu!

Prywatnie spełniamy się w najróżniejszych rolach. Ciągle poszukujemy, dlatego wpadamy na przeróżne pomysły. Jedne realizujemy, inne po przemyśleniu odpadają, a jeszcze inne pozostają w sferze planów. Ma to też wpływ na sklep BlackMuffin, bo przy takim kotle pomysłów i osobowości ciężko jednoznacznie określić kierunek rozwoju. Dajcie się zaskoczyć 😀

faq

kontakt

sklep

Pin It on Pinterest