REAKTYWACJA – freebies na dobry ponowny początek :) DARMOWE AKWARELE

Strona rusza na nowo! Właśnie reaktywuję bloga i na dobry ponowny początek mam dla Ciebie DARMOWE AKWARELE, czyli coś co tygryski lubią najbardziej 🙂

Zanim jednak podzielę się z Tobą kopalnią darmowych grafik i dodatków w stylu WATER COLOR mam kilka ogłoszeń:

  • Na stronie pojawią się ( i z czasem będzie ich coraz więcej) darmowe pliki i dodatki do pobrania. Chcemy Wam dawać prezenty, w końcu – dlaczego nie? Zajrzyj TUTAJ.
  • Lubimy dzielić się wiedzą i trickami, dlatego poza sklepem na stronie będzie dużo więcej. Będą wpisy na blogu, w których będziemy dzielić się tutorialami, wskazówkami i po prostu wiedzą na różne tematy. Wszystko oczywiście wokół tematów przewodnich BlackMuffina!
  • Na stronie trwają jeszcze prace więc może się delikatnie zmieniać. Mimo tego wszystko działa sprawnie i można w pełni korzystać! W razie czego zapraszam do kontaktu.

A teraz w końcu to, po co tu jesteś 🙂

Stylistyka Watercolor, czyli akwarelowa jest od jakiegoś czasu bardzo popularna. I nie ma się co dziwić, przykuwa uwagę i pięknie się prezentuje. Dlatego właśnie ten styl zdobywa coraz więcej zwolenników.

My też bardzo go lubimy więc jak tylko wpadliśmy na ogromniasty zbiór akwarelowych darmówek wiedzieliśmy, że musimy się nim podzielić! Są tam i wektory i fonty, grafiki i style. Masa przydatnych i pięknych dodatków! W sumie jest ich aż ponad 85.

Ponad 85 AKWARELOWYCH darmowych DODATKÓW
(kliknij w link)

Większość jest po prostu darmowa, przy niektórych trzeba podać swojego maila, a jeszcze przy innych założyć bezpłatne konto. W każdym razie – wybór jest ogromny i naszym zdaniem warto przejrzeć całe zestawienie.

Możesz je wykorzystać do dekoracji domu, bloga, wykonania kartek i zaproszeń, oraz wieeeelu wielu innych kreatywnych pomysłów. Użyj wyobraźni a na pewno powstanie coś pięknego i niepowtarzalnego!

Następne

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x

Pin It on Pinterest

Podziel się!

Podziel się ze znajomymi w social mediach